Jak zacząć inwestować w złote monety z rynku wtórnego, gdy nie masz odpowiedniej ilości funduszy na inwestycję?

W tym miejscu warto będzie odwiedzić kilka moich artykułów z zakresu oszczędzania i codziennej gospodarki finansowej. Zapraszam na cykl tych artykułów dostępnych bezpośrednio z menu.

Jednak … fakt, że zastosowawszy kilka możliwości zaoszczędzenia w twoim aktualnym budżecie finansowym – o czym piszą i mówią wszyscy – da Ci pewne oszczędności, jednakże nie takie, które umożliwią Ci ruszyć, że tak powiem z kopyta.

Jednak jest dodatkowa – o wiele bardziej skuteczna metoda. Wykrawając drobne kwoty oszczędności z aktualnego budżetu – zbyt szybko nie zgromadzisz portfela inwestycyjnego swoich złotych monet. Dostarczając natomiast dodatkowej gotówki do aktualnego budżetu – jak najbardziej. Oczywiście mówię w tym wypadku o Twoim dodatkowym dochodzie – na początek prostym i szybkim –już później dochodzie pasywnym.

Darmowego ebooka o dochodzie pasywnym przygotowanego przez mój zespół copywriterów – możesz pobrać całkowicie za darmo z mojej strony.

Ale, abyś sprawdził, że da się niemal natychmiast zasilić swój aktualny budżet i od razu przeznaczyć te pieniądze na zakup pierwszej, lub kilku pierwszych złotych monet z rynku wtórnego – podaję Ci kilka prostych przykładów. Dzięki temu będziesz mógł niemal natychmiast rozpocząć swoją przygodę z inwestycją w złote monety.

Pokażę Ci to w trzech prostych krokach. I zacznij natychmiast.

Krok pierwszy.

Zaplanuj, że w ciągu trzech do pięciu najbliższych dni zakupisz swoją pierwszą złotą monetę z rynku wtórnego.

Jeśli nie wiesz, jak to zrobić – od razu w tym kroku napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego.

Krok drugi.

W tym samym czasie wystaw na aukcji Allegro lub OLX jakikolwiek niepotrzebny Ci przedmiot, lub najlepiej dwa. Możesz również skorzystać z mojego ebooka o dodatkowym dochodzie i wybrać dla siebie dodatkowa pracę, którą możesz wykonać dzisiaj, lub jutro / daj ogłoszenie na OLX, że w Twojej miejscowości – zajmiesz się drobnymi pracami / koszenie trawy, zbieranie liści, sprzątanie ogrodu, lub w zimie odśnieżanie , itp. / Ewentualnie – jeśli masz jakąś pasję zacznij ja rozwijać – jeśli dobrze piszesz – ogłoś na OLX czy na Allegro że napiszesz lub zredagujesz komuś artykuł, itp. – jeśli potrafisz komuś przekazać jakąkolwiek wiedz, która przyda się drugiemu człowiekowi.

Pieniądze pozyskane ze sprzedaży przedmiotu, lub wykonania usługi przeznacz na swoją pierwszą złotą monetę z rynku wtórnego.

Krok trzeci.

Po prostu kup swoją pierwszą złotą monetę z rynku wtórnego / będzie taniej niż w renomowanym salonie lub mennicy – więc po co masz przepłacać na swojej pierwszej intratnej inwestycji. Jeśli nie wiesz, jak tego dokonać – po prostu napisz do mnie. Podpowiem, lub po prostu będę pośredniczył w Twoim pierwszym zakupie.

Gratulacje – już w tym momencie stajesz się inwestorem. Na razie drobnym inwestorem. Teraz potrzebna jest tylko systematyczność i konsekwencja. Zobaczysz, jak za chwilę – za krótki okres czasu – będąc systematycznym – staniesz się inwestorem złotych monet w pełnym tego słowa znaczeniu.

Każda daleka wyprawa – nawet na biegun północny – zaczyna się od pierwszego kroku.

Ty na razie musisz wykonać tylko te trzy pierwsze. Powodzenia i gratulacje.

Zobacz wszystkie artykuły