Jak zacząć, czyli Skrzynka Zbója i real foto monety wartości 20 tysięcy złotych

Dla zachęty umieściłem moje real foto monety wartej około 20 tysięcy złotych. Da się, zapewniam, że każdy może zacząć swą inwestycję w złote monety.

Pewnego listopadowego przedpołudnia na targu staroci zawiesiłem swe oko na delikatnie wystającej spod sterty materiałów metalowej skrzynce.

A – zainteresowała skrzynka zbója? Zapytał ochoczo sprzedawca

Dlaczego zbója? … to dopowiedz sobie już sam czytelniku …

Jak stara była to skrzynka, jak zamykana – pozostawiam to Twojej wyobraźni.

Wszak nie o to tutaj chodzi …

14 plus COŚ EXTRA naprawdę skutecznych SPOSOBÓW na Twój dochód pasywny

Pomyślałem, po co mi taka skrzynka? I już miałem odchodzić …

Zapytałem jednak o cenę, tak z głupia frant, a że nie była zbyt wygórowana – nabyłem ją.

Skrzynkę ustawiłem za książkami i tak sobie spokojnie leżała w zapomnieniu pokrywając się warstewką kurzu.

I jak myślisz? Jak i co się w niej znalazło?

Dołącz do prywatnej Grupy 1700 VIP INWESTORÓW na Facebooku

Oczywiście trzymam w niej aktualnie ciekawą kolekcję złotych monet – o różnej wartości i różnych nominałach. No i spory pakiet dwustuzłotówek / są i setki / spięte gumeczką – recepturką.

Chcesz wiedzieć, dlaczego?

Ale nie o tym i nie o mnie dzisiaj. Szukaj o tym na blogu …

Z dzisiejszą moją wiedzą i doświadczeniem – z czystym sumieniem mogę Cię zapewnić, że da się …

Jeszcze kilka lat temu miałem niespłacony bardzo duży kredyt hipoteczny / kredyt na dom wzięty we frankach szwajcarskich i kilka innych mniejszych lub większych kredytów / na całe szczęście już w złotówkach … /. Moje Audi Q7 sprzedałem w zimie. Dlaczego myślisz? Przecież doskonale jeździ się Audi Quattro w zimie – szczególnie, gdy mieszka się w tak pięknych i wielokrotnie niedostępnych w zimie rejonach, jak ja.

Obecnie spłacam ostatnią kartę kredytową. No i zapełniam na bieżąco skrzynkę Zbója.

Ale nie jestem Zbójem. Zapewniam Cię. Choć szukałem zbójeckich skarbów …

Jak zacząć?

Zapisz się i otrzymaj za free wszystkie niezbędne informacje na Twojego maila / niczym nie skutkuje i możesz się wypisać w każdej chwili:  https://inwestycja-w-zlote-monety.gr8.com/

 

Niezależnie, czy posiadasz w tej chwili jakiekolwiek oszczędności, czy też nie starcza Ci do pierwszego – warto zacząć i budować natychmiast swój portfel złotych monet.

W innych artykułach piszę, dlaczego – i niekoniecznie na wypadek wojny ekonomicznej!

Posiadając kilka, lub kilkanaście tysięcy złotych – możesz zacząć natychmiast – jeśli chcesz zgromadzić fizyczny pakiet inwestycyjny złotych monet / wraz z własną Skrzynią Zbója – dostaniesz ją ode mnie w prezencie  – aby mieć do swoich złotych monet dostęp w każdym momencie, a pochodzisz z województwa małopolskiego, lub ościennych – mogę przygotować dla Ciebie dowolną kolekcję złotych monet wraz z odpowiednimi certyfikatami potwierdzającymi ich autentyczność i dowieźć Ci je wraz ze skrzynką Zbója do Twojego domu.

Oczywiście możemy również spotkać się u jubilera, który spektometrem sprawdzi dla Ciebie monety. W każdym większym mieście są salony jubilerskie, w których znajdują się spektometry. Masz wówczas stuprocentową analizę składu danej monety.

Jeśli natomiast nie posiadasz jeszcze zbyt wielu oszczędności – również zacznij natychmiast  – zobacz to: https://zlote-monety.com.pl/14-plus-cos-extra-naprawde-skutecznych-sposobow-na-twoj-dochod-pasywny/

Zacznij albo od kupienia jednej najtańszej złotej monety – nawet od 300 zł, lub  jeśli chcesz zacząć od inwestycji nawet 15 zł – napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego – a wskażę Ci, w jaki sposób szybko i skutecznie zaczniesz swoją inwestycję w złote monety.

Przede wszystkim warto wpoić sobie jeden podstawowy nawyk – mianowicie systematyczność.

Podpowiem Ci, jak to było u mnie.

Na początku wcale nie dysponowałem żadnym wielkim kapitałem. Polowałem więc … szukałem źródeł pewnych i atrakcyjnych złotych monet. Widziałeś już filmik? Niekoniecznie osobiście nurkowałem …

Szukałem, szukałem i obecnie mam bardzo dobry i łatwy dostęp do złotych monet pochodzących z rynku wtórnego – w naprawdę dobrych pieniądzach. Z czystym sumieniem mogę zapewnić, że jeśli tylko zechcesz – otrzymasz ode mnie ofertę oryginalnych, pewnych, certyfikowanych złotych monet  najtańszych na polskim rynku.

Sprawdź! Napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego.

Ale wróćmy do tematu – jak to było u mnie – gdy już wszedłem w posiadanie małej złotej monety, polowałem na drugą i tak dalej – następnie upłynniałem je i kupowałem coraz to większe, cięższe i więcej!

Ty też możesz tak zacząć … fajnie jest mieć Skrzynkę Zbója – zapewniam … Dołącz do 1700 osób, które już zapełniają swoje skrzynki: https://zlote-monety.com.pl/dolacz-do-grupy-vip-na-facebooku/

 

A moneta ze zdjęcia? Moje real foto.

Została wprowadzona do obiegu złota moneta o nominale 500 zł   – podał w komunikacie Narodowy Bank Polski.

Kolekcjonerska moneta z podobizną Jana Kazimierza Wazy ukazała się w serii „Skarby Stanisława Augusta”.

Na rewersie monety: złotej znajduje się przeniesione z medalu popiersie króla (według obrazu pędzla Marcella Bacciarellego) profilem w lewo.

Na awersie umieszczono tekst z rewersu medalu: „Drugi syn Zygmunta III z Konstancji Austriaczki …

Ile kosztuje nowa moneta?

Złota moneta o nominale 500 zł została wyemitowana w nakładzie do 600 sztuk; kosztuje w momencie napisania artykułu 20.000 zł.

Zapraszam do zakupu, gdyby ktoś był zainteresowany … tylko 600 sztuk – więc możesz mieć perełkę w swoim zbiorze …

Zobacz wszystkie artykuły